Прес-служба Нормативна база Роз’яснення законодавства Пошук
 
Головна сторінка
Служба
Положення
Завдання
Керівництво
Структура
Планування роботи
Колегія
Історія створення
Вакантні посади
Діяльність Служби
Наглядова діяльність
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Запобігання проявам корупції
Міжнародна діяльність
Ринковий нагляд
Довідкова інформація
Адміністративні послуги
Методична допомога інспектору
Покажчик НПАОП (01.04.2013)
Реєстри
Звітні документи
Контактна інформація
Центральний апарат
Територіальні управління
Експертно-технічі центри
Телефонна "гаряча лінія"
Телефони довіри
Тематичні видання
 
 

Офіційне представництво Президента України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

 


Кращий працівник Держгірпрoмнагляду
Переглянути результати голосування.
 
     
 
Сполучені Штати Америки зацікавлені у вивченні українського досвіду Надрукувати Надіслати ел. поштою
11.03.11

 Керівники Держгірпромнагляду у рамках програми «Шахтна безпека в Україні» зустрілися з незалежним експертом по оцінці проектів Лінком Дериком.

Експерт відзначив високу ефективність здійснених проектів програми, зокрема, проекту вентиляції на шахтах, спрямованого на зниження наднормативних зовнішніх і внутрішніх витоків повітря у схемах вентиляції вугільних шахт, що був здійснений Держгірпромнаглядом з американськими партнерами. Найбільш вдалим Лінк Дерик назвав проект, спрямований на навчання гірничих інспекторів та впровадження електронної системи звітності. У рамках цього проекту для гірничих інспекторів періодично проводилися навчальні семінари, була надана американська система розрахунку штрафів. Найменш вдалим, через низку об’єктивних чинників, обидві сторони визнали проект із застосування нових технологій кріплення покрівлі. 

Значну увагу партнери приділили актуальності подальшого впровадження технології буріння дегазаційних горизонтальних свердловин. З метою зниження концентрації метану в лаві на шахті «Білозерській», що на Донеччині, уже було пробурено три горизонтальних свердловини. Тепер взяти участь у такому проекті виявили намір керівники шахти ім. О.Ф. Засядька.

Представники Держгірпромнагляду назвали співробітництво зі Сполученими Штатами Америки корисним для обох сторін. Водночас, незалежний експерт по оцінці проектів Лінк Дерик наголосив, що одним з двох перспективних напрямів подальшої співпраці є навчання працівників американських шахт українськими фахівцями, з метою запобігання аваріям.

«Утім, основним пріоритетом для подальшої спільної діяльності мають стати проекти, спрямовані на подолання кордонів субординації на шахтах, – заявив експерт, – щоб будь-який шахтар у разі виникнення сумнівів щодо безпеки зміг звернутися безпосередньо до керівництва».  

Своєю чергою, Перший заступник Голови Держгірпромнагляду Віктор Шайтан надав пропозиції подальшого співробітництва для поліпшення стану промислової безпеки та охорони праці на шахтах України. 

Довідка: Програма Шахтної безпеки в Україні, яка фінансується урядом США, здійснюється спільними зусиллями Державного департаменту і Міністерства праці США, Держгірпромнагляду та Міністерства енергетики та вугільної промисловості України. Для виконання програми американським урядом залучено організацію Партнерство з енергетичної та екологічної реформи (ПЕЕР)

  Наст. >
 
Соціальна реклама

Кращий працівник Держгірпромнагляду 2012
Переглянуть результати конкурсу
Малюнки переможців конкурсу Охорона праці очима дітей - 2012
Переглянуть результати конкурсу
Конкурс на кращий слоган

ОГОЛОШЕНО
Всеукраїнський конкурс «Кращий слоган з охорони праці» серед студентів професійно-технічних та вищих навчальних закладів

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

Науково-практичний семінар

РЕКОМЕНДАЦИИ
V международной научно-технической конференции
«Промышленная безопасность и охрана труда-2012.
Проблемы. Перспективы»

Оперативна інформація


Всі новини

 HotLog

Rated by MyTOP

RSS 2.0
 

© 2010 "Держгірпромнагляд України"
При використаннi матерiалiв посилання на Держгірпромнагляд України обовязкове.