Прес-служба Нормативна база Роз’яснення законодавства Пошук
 
Головна сторінка
Служба
Положення
Завдання
Керівництво
Структура
Планування роботи
Колегія
Історія створення
Вакантні посади
Діяльність Служби
Наглядова діяльність
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Запобігання проявам корупції
Міжнародна діяльність
Ринковий нагляд
Довідкова інформація
Адміністративні послуги
Методична допомога інспектору
Покажчик НПАОП (01.04.2013)
Реєстри
Звітні документи
Контактна інформація
Центральний апарат
Територіальні управління
Експертно-технічі центри
Телефонна "гаряча лінія"
Телефони довіри
Тематичні видання
 
 

Офіційне представництво Президента України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

 


Кращий працівник Держгірпрoмнагляду
Переглянути результати голосування.
 
     
 
Для запобігання травматизму в українських шахтах установлять системи бездротового підземного зв’язку Надрукувати Надіслати ел. поштою
09.06.11

Найближчим часом в українських шахтах можуть запрацювати новітні системи спостереження за пересуванням працівників у підземних виробках. Можливість їх встановлення розглядається Держгірпромнаглядом у рамках нового гранту, виділеного урядом США, на допомогу зі збільшення ефективності роботи українських гірничих інспекторів.

Навіть для Сполучених Штатів Америки подібне обладнання є абсолютним ноу-хау. Торік у шахтах США загинуло 45 працівників – смертельний травматизм зріс майже втричі. З огляду на це, Конгрес ухвалив закон про необхідність запровадження на всіх шахтах Америки систем спостереження за пересуванням працівників у підземних виробках. На сьогоднішній день такі системи почали виготовляти 5 виробників. Відповідно до Закону, керівники американських шахт мають ще 2 роки, щоб встановити у себе таку систему.

«Держгірпромнагляд вважає за доцільне установити системи спостереження за пересуванням працівників у підземних виробках на двох державних шахтах з найбільш небезпечними умовами праці: високим температурним режимом. На сьогоднішній день розглядається можливість встановлення обладнання на шахтах Краснолиманська, Бажанова, та ім. Скочинського», – заявив під час робочої зустрічі з Президентом організації «Партнерство з енергетичної та екологічної реформи» (ПЕЕР), залученої для виконання програми американським урядом, Перший заступник Голови Держгірпромнагляду Віктор Шайтан.

Крім того, американська сторона планує закупити і встановити на двох українських шахтах системи зрошення з форсунками, що використовуються для пилепридушення і є дуже ефективними у США.

Це вже третя програма, що реалізовуватиметься Держгірпромнаглядом з організацією «Партнерство з енергетичної та екологічної реформи» (ПЕЕР). Перша – була спрямована на обладнання навчального центру з безпеки праці в Луганську, відкриття якого заплановано на вересень 2011 року. Друга – на скорочення індивідуального травматизму на українських шахтах. Вона полягала у наданні чотирьом шахтам засобів індивідуального захисту та розробці бази даних випадків травматизму.

  Наст. >
 
Соціальна реклама

Кращий працівник Держгірпромнагляду 2012
Переглянуть результати конкурсу
Малюнки переможців конкурсу Охорона праці очима дітей - 2012
Переглянуть результати конкурсу
Конкурс на кращий слоган

ОГОЛОШЕНО
Всеукраїнський конкурс «Кращий слоган з охорони праці» серед студентів професійно-технічних та вищих навчальних закладів

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

Науково-практичний семінар

РЕКОМЕНДАЦИИ
V международной научно-технической конференции
«Промышленная безопасность и охрана труда-2012.
Проблемы. Перспективы»

Оперативна інформація


Всі новини

 HotLog

Rated by MyTOP

RSS 2.0
 

© 2010 "Держгірпромнагляд України"
При використаннi матерiалiв посилання на Держгірпромнагляд України обовязкове.