Прес-служба Нормативна база Роз’яснення законодавства Пошук
 
Головна сторінка
Служба
Положення
Завдання
Керівництво
Структура
Планування роботи
Колегія
Історія створення
Вакантні посади
Діяльність Служби
Наглядова діяльність
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Запобігання проявам корупції
Міжнародна діяльність
Ринковий нагляд
Довідкова інформація
Адміністративні послуги
Методична допомога інспектору
Покажчик НПАОП (01.04.2013)
Реєстри
Звітні документи
Контактна інформація
Центральний апарат
Територіальні управління
Експертно-технічі центри
Телефонна "гаряча лінія"
Телефони довіри
Тематичні видання
 
 

Офіційне представництво Президента України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

 


Кращий працівник Держгірпрoмнагляду
Переглянути результати голосування.
 
     
 
Керівництву Львівщини запропоновано розробити програму безпечної експлуатації газового обладнання Надрукувати Надіслати ел. поштою
17.04.13
Підвищити рівень безпеки життєдіяльності населення повинна скоординована та постійна робота місцевих адміністрацій, наглядових органів та спеціалізованих організацій. На цьому було наголошено 16 квітня на розширеній нараді щодо запобігання нещасним випадкам під час використання газу у побуті у Львівській облдержадміністрації, яка відбулася під головуванням першого заступника голови  Львівської облдержадміністрації Богдана Матолича за участю заступника Голови Держгірпромнагляду Степана Дунаса, начальника теруправління Держгірпромнагляду у Львівській області Юрія Царика з керівниками місцевих адміністрацій та органів місцевого самоврядування, а також ПАТ “Львівгаз” та підприємств житлово-комунального господарства.

Приводом для наради стала ситуація із використанням газового обладнання жителями області та зростання кількості нещасних випадків під час їх експлуатації. Зокрема, на Львівщині впродовж тижня сталося два випадки, під час яких загинуло дев'ять людей. За попередніми даними, основними причинами отруєння чадним газом є користування газовими кахельними печами із порушенням експлуатаційних норм,  без належного повітрообміну, несправна система димовідведення та вентиляційних каналів, а також відсутність системи автоматизованої безпеки.
 
Зважаючи на те, що на території Львівської області експлуатується 356 тисяч кахельних печей, і з них тільки 144 тисячі з автоматикою безпеки, в області  необхідно розробити програму приведення у відповідність до нормативно-правових актів систем димовидалення і вентиляції.  

 Також за результатами наради прийнято рішення вжити ще  ряд додаткових заходів з підвищення безпеки газопостачання населенню та безаварійної експлуатації газового обладнання. На органи місцевої влади покладається контроль щодо забезпечення газової безпеки та мінімізації надзвичайних ситуацій в області, пов’язаних із отруєнням чадним газом, природнім газом та продуктами горіння.  ПАТ “Львівгаз” зобов'язано провести позачергові цільові обстеження газового обладнання у житловому фонді. У межах компетенції Держархбудконтролю необхідно посилити нагляд за дотриманням нормативів та стандартів теплопостачання і утримання будівель. Держгірпромнагляд рекомендуватиме Держспоживінспекції ввести додаткові вимоги до газового обладнання (встановлення автоматичних пристроїв безпеки, які б припиняли роботу при відсутній чи зворотній тязі).

Зазначено, що причини та обставини трагедій, що сталися на Львівщині, будуть ретельно проаналізовані та доведені до населення, а в області має розпочатися пропагандистська кампанія, роз'яснювальна робота та соціальна реклама, направлені на інформування людей про безпечні умови експлуатації газового обладнання.

Підбиваючи підсумки наради, перший заступник голови Львівської  ОДА Богдан Матолич наголосив, що проведену нараду слід оцінювати як початок підготовки до наступного опалювального сезону, а комплекс прийнятих заходів повинен покращити безпеку газопостачання.

  Наст. >
 
Соціальна реклама

Кращий працівник Держгірпромнагляду 2012
Переглянуть результати конкурсу
Малюнки переможців конкурсу Охорона праці очима дітей - 2012
Переглянуть результати конкурсу
Конкурс на кращий слоган

ОГОЛОШЕНО
Всеукраїнський конкурс «Кращий слоган з охорони праці» серед студентів професійно-технічних та вищих навчальних закладів

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

Науково-практичний семінар

РЕКОМЕНДАЦИИ
V международной научно-технической конференции
«Промышленная безопасность и охрана труда-2012.
Проблемы. Перспективы»

Оперативна інформація


Всі новини

 HotLog

Rated by MyTOP

RSS 2.0
 

© 2010 "Держгірпромнагляд України"
При використаннi матерiалiв посилання на Держгірпромнагляд України обовязкове.