Прес-служба Нормативна база Роз’яснення законодавства Пошук
 
Головна сторінка
Служба
Положення
Завдання
Керівництво
Структура
Планування роботи
Колегія
Історія створення
Вакантні посади
Діяльність Служби
Наглядова діяльність
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Запобігання проявам корупції
Міжнародна діяльність
Ринковий нагляд
Довідкова інформація
Адміністративні послуги
Методична допомога інспектору
Покажчик НПАОП (01.04.2013)
Реєстри
Звітні документи
Контактна інформація
Центральний апарат
Територіальні управління
Експертно-технічі центри
Телефонна "гаряча лінія"
Телефони довіри
Тематичні видання
 
 

Офіційне представництво Президента України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

 


Кращий працівник Держгірпрoмнагляду
Переглянути результати голосування.
 
     
 
Голова Держгірпромнагляду Олександр Хохотва взяв участь у роботі ПДК з безпеки праці Надрукувати Надіслати ел. поштою
25.04.13
24 квітня поточного року у Донецьку під головуванням першого заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Поповича відбулося засідання постійно діючої комісії з безпеки  праці на вугільних підприємствах країни.

У роботі засідання взяли участь Голова Держгірпромнагляду України Олександр Хохотва, перший заступник Голови донецької ОДА Сергій Дергунов, фахівці Держгірпромнагляду України, керівники вугільних підприємств всіх форм власності та служб охорони праці, представники ДВГРС, профспілок та науково-дослідницьких інститутів.  

На засіданні розглянуто питання стану охорони праці за підсумками роботи 1 кварталу 2013 року, введення особливого режиму державного нагляду на вугільних підприємствах, стан противопожежної безпеки, провітрювання і вентиляції вугільних підприємств.

Зазначено, що забезпечення гірничих виробок шахт розрахунковою кількістю повітря і дотримання пило-газового режиму є наразі головним напрямком в здійсненні державного нагляду.  Аварії через порушення цих факторів призводять до найбільш тяжких наслідків.

За 3 місяці 2013 року на вугільних підприємствах країни травмовано 777 працівників, з них смертельно – 24. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість травмованих на вугільних підприємствах зменшилась на 20 %, а загиблих на 18%. Як свідчить аналіз, 71 % працівників загинули через організаційні причини, тобто - людський фактор.

«Людський фактор починається з нас. Ми робимо акцент, в першу чергу, на попередженні  аварій і профілактиці виробничого травматизму. Але, не змінивши саме ставлення до охорони праці, ми не досягнемо необхідного результату», - наголосив Олександр Хохотва.

Одним з найважливих тем, що обговорювались під час роботи ПДК, була ситуація на вугільних підприємствах Донеччини.  А саме пожежі на шахтах «Південна» ДП «Дзержинськвугілля», ПАО ДТЕК «Шахта Комсомолець- Донбасу» , шахта «Лісна» ДП «Донвуглереструктурізація» та групові нещасні випадки на «Вуглегірській ТЕС»  та шахті «Чайкіно» ДП «Макіїввугілля». На засіданні було заслухано звіти керівників цих підприємств і проаналізовані причини та обставини нещасних випадків.

Учасники засідання ПДК визначили спільні завдання всіх зацікавлених структур у своїй діяльності щодо забезпечення конституційного права громадян на належні і здорові умови праці та вирішення питань, направлених на попередження травматизму, професійної захворюваності та аварійності, укріплення дисципліни та підвищення відповідальності за виконану роботу.

Постійно діюча комісія узгодила заходи направлені на  поліпшення рівня охорони праці та промислової безпеки у вугільній галузі та вирішила  притягти до дисциплінарної відповідальності керівників підприємств, де зафіксований низький рівень охорони праці та промислової безпеки, а також збільшення випадків смертельного травматизму.

  Наст. >
 
Соціальна реклама

Кращий працівник Держгірпромнагляду 2012
Переглянуть результати конкурсу
Малюнки переможців конкурсу Охорона праці очима дітей - 2012
Переглянуть результати конкурсу
Конкурс на кращий слоган

ОГОЛОШЕНО
Всеукраїнський конкурс «Кращий слоган з охорони праці» серед студентів професійно-технічних та вищих навчальних закладів

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

Науково-практичний семінар

РЕКОМЕНДАЦИИ
V международной научно-технической конференции
«Промышленная безопасность и охрана труда-2012.
Проблемы. Перспективы»

Оперативна інформація


Всі новини

 HotLog

Rated by MyTOP

RSS 2.0
 

© 2010 "Держгірпромнагляд України"
При використаннi матерiалiв посилання на Держгірпромнагляд України обовязкове.