Прес-служба Нормативна база Роз’яснення законодавства Пошук
 
Головна сторінка
Служба
Положення
Завдання
Керівництво
Структура
Планування роботи
Колегія
Історія створення
Вакансії
Діяльність Служби
Наглядова діяльність
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Запобігання проявам корупції
Міжнародна діяльність
Довідкова інформація
Адміністративні послуги
Методична допомога інспектору
Покажчик НПАОП (01.07.2010)
Реєстри
Звітні документи
Контактна інформація
Центральний апарат
Територіальні управління
Експертно-технічі центри
Телефонна "гаряча лінія"
Телефони довіри
Затверджено
Тематичні видання
 
 

Офіційне представництво Президента України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

 


 
     
 
Столичні гіпермаркети агітують дітей намалювати безпечну працю своїх батьків
24.02.12

Інформація про проведення в Україні конкурсу малюнку «Охорона праці очима дітей» поширюється не лише в навчальних закладах та на промислових підприємствах країни. Відсьогодні на моніторах магазинів Національної мережі будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр» демонструються відеоролики «Намалюй безпечну працю своїх батьків» про мету та умови проведення конкурсу.

Прочитати повністю...
Фоторепортаж з відкритого уроку, присвяченого "Охороні праці очима дітей", в луганській школі
23.02.12

У луганській школі-ліцеї №24 пройшов відкритий урок, темою якого стало дотримання правил безпеки на виробництві. Учні 4-го класу, учасники обласного конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» вносили останні штрихи у свої творчі роботи і розповідали про те, що на них зображено.

Прочитати повністю...
Головою Громадської ради при Держгірпромнагляді України став Георгій Басакін
22.02.12

Сьогодні, 22 лютого, у Державній службі гірничого нагляду та промислової безпеки України відбулися установчі збори з формування складу Громадської ради. Участь у засіданні взяв Голова Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України Олександр Хохотва.

«Давайте напишемо план роботи, будемо зустрічатися і говорити, де існують проблемні питання, – звернувся до представників громадських організацій Голова Служби, – Крім того, я кожен день починаю з того, що читаю електронну пошту. Пишуть доволі рідко, хоча невирішених проблем чимало. Ви спілкуєтеся з людьми – будь ласка, пишіть, я реагую на критичні зауваження».

Прочитати повністю...
На Полтавщині в Головному управлінні праці та соціального захисту населення - численні порушення
22.02.12

Під час комплекcного обстеження Головного управління праці та соціального захисту населення інспектори Держгірпромнагляду у Полтавській області виявили 484 порушення вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки. Тимчасово зупинено  експлуатацію 27 об’єктів, до адміністративної відповідальності притягнуто 29 працівників, у т.ч. 17 посадових осіб управління.

Прочитати повністю...
Посадові особи Держгірпромнагляду ознайомилися з дозвільною системою Німеччини
21.02.12

1Дозвільні системи України та Німеччини порівнювали фахівці Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки під час семінару в рамках експертної місії «Дозвільна система країн ЄС». Експертна місія має на меті удосконалення дозвільної системи України та її наближення до європейських стандартів, шляхом вивчення дозвільних систем європейських країн. 

Прочитати повністю...
Безпеці населення кримської столиці загрожує безлад в роботі Інтернет-провайдерів
21.02.12

«Самовільно встановлені на об'єктах, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Сімферополя, телекомунікаційні мережі та технічні засоби телекомунікацій, розміщені з порушенням Правил безпеки систем газопостачання України (НПАОП 0.00-1.20-98), Правил будови і безпечної експлуатації ліфтів (НПАОП 0.00- 1.02-08), Правил користування електричною енергією, загрожують безпеці населення і повинні бути приведені в порядок або демонтовані», – про це заявив начальник територіального управління Держгірпромнагляду в АР Крим та м. Севастополі Олег Маєвський під час громадських слухань щодо проекту регуляторного акту – рішення сесії Сімферопольської міської ради «Про Порядок розміщення слабкострумових мереж та технічних засобів телекомунікацій у м. Сімферополі».

Як пояснив начальник теруправління, претензій до роботи компаній-операторів декілька.

Прочитати повністю...
Деревообробна галузь – одна з найбільш травматичних на Рівненщині. Перевірки підтверджують порушення
21.02.12

На вимогу органів прокуратури, головним державним інспектором Державної інспекції нагляду за об’єктами підвищеної небезпеки та охороною праці проведено сім перевірок суб’єктів господарювання щодо додержання ними вимог чинного законодавства з охорони праці при здійсненні лісопереробної діяльності у Рокитнівському районі, Рівненської області.

Прочитати повністю...
 
Охорона праці очима дітей
 
Оперативна інформація


Всі новини
Календар новин
 
« 27 Лют 2012 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29        

 HotLog

Rated by MyTOP

RSS 2.0
 

© 2010 "Держгірпромнагляд України"
При використаннi матерiалiв посилання на Держгірпромнагляд України обовязкове.